Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: Nepřihlášený uživatel  Přihlášení


Vítejte na nabídce na ubytování v Itálii v Appartamenti Arca & Ca´ Mure Bardolino. Vyberte si a rezervujte dovolenou v Itálii bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Lago di Garda může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Appartamenti Arca & Ca´ Mure Bardolino rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na najoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Lago di Garda dole na stránce.


Průměrné hodnocení 87 %

Appartamenti Arca & Ca´ Mure

Bardolino
Strada Dell´Arca 3, 37011 Bardolino, Itálie

Sdílejte ubytování              

Appartamenti Arca & Ca´ Mure se nachází uprostřed olivových hájů, 15 minut chůze od města Bardolino a necelý 1 km od jezera Lago di Garda. V zahradách najdete bazén, sportovní centrum, hřiště a terasu s výhledem na jezero. Apartmány Arca najdete v blízkosti bazénu a recepce. Apartmány Ca´ Mure jsou vzdálené 300 metrů. Všechny apartmány mají satelitní TV a vybavenou kuchyňku. V komplexu najdete 2 bazény, z toho jeden je určený dětem. U bazénu jsou k dispozici lehátka a barová služba. Můžete se zúčastnit výletů na kole zdarma nebo si zahrát plážový volejbal, tenis nebo stolní tenis. Hosté mohou využít slevu na golfových hřištích v okolí.
K tomuto ubytování není vložený žádný komentář   Nejoblíbenější ubytování v okolí Appartamenti Arca & Ca´ Mure Bardolino