Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: Nepřihlášený uživatel  Přihlášení


Vítejte na nabídce na ubytování v Itálii v Hotel Ristorante Touring Gardone Riviera. Vyberte si a rezervujte dovolenou v Itálii bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Lago di Garda může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Hotel Ristorante Touring Gardone Riviera rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na najoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Lago di Garda dole na stránce.


Průměrné hodnocení 83 %

Hotel Ristorante Touring

Gardone Riviera
Via Zanardelli 145, 25083 Gardone Riviera, Itálie

Sdílejte ubytování              

Hotel Touring se nachází pouhých 50 metrů od jezera v srdci půvabné obce Fasano del Garda, 5 minut chůze od muzea Vittoriale. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu a ozonovou čističku vzduchu. Hotel má jen 20 pokojů, takže můžete počítat s komorním prostředím a pozornými službami příjemných zaměstnanců. Mohou vám dát užitečné tipy a turistické informace, abyste si pobyt u Gardského jezera opravdu užili. Hotel Restaurant Touring vám připraví opravdový kulinářský zážitek. Těšit se můžete na vynikající jídla středomořské kuchyně připravená výhradně z nejčerstvějších sezónních surovin a na rybí speciality podávané formou bufetu.
K tomuto ubytování není vložený žádný komentář   Nejoblíbenější ubytování v okolí Hotel Ristorante Touring Gardone Riviera