Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: Nepřihlášený uživatel  Přihlášení


Vítejte na nabídce na ubytování v Itálii v Centro Vacanze La Limonaia Limone sul Garda. Vyberte si a rezervujte dovolenou v Itálii bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Lago di Garda může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Centro Vacanze La Limonaia Limone sul Garda rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na najoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Lago di Garda dole na stránce.


Průměrné hodnocení 85 %

Centro Vacanze La Limonaia

Limone sul Garda
Via Sopino Alto, 25010 Limone sul Garda, Itálie

Sdílejte ubytování              

Centro Vacanze La Limonaia se může pochlubit panoramatickou polohou pouhých 100 metrů od břehu velkolepého jezera Garda. Komplex leží uprostřed 60000 m2 parku a olivových hájů. La Limonaia se nachází jen 1 km od centra Limone a pouhých 20 metrů od hlavní silnice. Rezort je situován na kopci a nabízí bohaté okolí a je u něho přírodní vodopád. Můžete si odpočinout u bazénu a na jedné z venkovních slunečních teras nebo zajít do restaurace, baru a wellness centra. La Limonaia nabízí hostům moderní i klasické kosmetické procedury. Můžete se těšit na širokou nabídku zařízení, jako jsou turecké lázně s ochlazovací částí, turecké lázně se suchou saunou, studené mlhové sprchy, tropické dešťové sprchy a lázně Kneipp. K dispozici je solárium, fitness centrum a krytý bazén s hydromasáží a fontánami. Tento rozlehlý rezort nabízí celkem 178 komfortních a praktických pokojů, relaxační prostředí a bohaté snídaně formou bufetu.
K tomuto ubytování není vložený žádný komentář   Nejoblíbenější ubytování v okolí Centro Vacanze La Limonaia Limone sul Garda