Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: Nepřihlášený uživatel  Přihlášení


Vítejte na nabídce na ubytování v Itálii v Hotel Splendid Palace Limone sul Garda. Vyberte si a rezervujte dovolenou v Itálii bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Lago di Garda může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Hotel Splendid Palace Limone sul Garda rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na najoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Lago di Garda dole na stránce.


Průměrné hodnocení 78 %

Hotel Splendid Palace

Limone sul Garda
Via IV Novembre 70, 25010 Limone sul Garda, Itálie

Sdílejte ubytování              

Hotel Splendid Palace se nachází přímo na nábřeží Limone sul Garda, 100 metrů od centra města. Má vnitřní a venkovní bazény a terasu s výhledem na jezero Garda. Klimatizované pokoje v hotelu Splendid Palace mají satelitní TV a balkon s výhledem s výhledem na jezero. Ve společných prostorách hotelu je dostupné Wi-Fi připojení. Splendid Palace Hotel má venkovní bazén s výhledem na jezero, krytý bazén s hydromasážními tryskami a saunu. Relaxační část se rozkládá mezi citronovníky. Hotelová restaurace nabízí italskou kuchyni a bohatý výběr vín. Bar na místě je ideální pro rychlé občerstvení nebo osvěžující nápoje. Hotel leží v blízkosti mola, odkud vyplouvají trajekty do Riva del Garda a Malcesine. Státní silnice SS45 je nedaleko a dojedete po ní k dalším místům v okolí jezera. Na místě je i bezplatné venkovní parkoviště a garáže jsou k dispozici za příplatek.
K tomuto ubytování není vložený žádný komentář   Nejoblíbenější ubytování v okolí Hotel Splendid Palace Limone sul Garda