Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: Nepřihlášený uživatel  Přihlášení


Vítejte na nabídce na ubytování v Itálii v Ostello Della Gioventu Benacus Riva del Garda. Vyberte si a rezervujte dovolenou v Itálii bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Lago di Garda může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Ostello Della Gioventu Benacus Riva del Garda rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na najoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Lago di Garda dole na stránce.


Průměrné hodnocení 76 %

Ostello Della Gioventu Benacus

Riva del Garda
Piazza Cavour 14, 38066 Riva del Garda, Itálie

Sdílejte ubytování              

Tento velký hostel se nachází v centru města Riva del Garda, a nabízí Wi-Fi připojení zdarma, restauraci a jednoduše zařízené společné pokoje, kde je připraveno ložní prádlo. Autobusy se spoji na vlakové nádraží v Roveretu staví 200 metrů od hostelu. Pokoje v hotelu Ostello Della Gioventú Benacus mají praktické zařízení, bezplatné Wi-Fi připojení a uzamykatelnou skříňku. Moderní koupelny jsou společné vždy pro 7 osob. Denně je k dispozici snídaně formou bufetu, která zahrnuje croissanty, chléb, ovocnou šťávu, džem, med a teplé nápoje. V restauraci hostelu Gioventu Benacus se ve večerních hodinách podávají tradiční italská jídla. Všichni hosté obdrží přístupový kód, aby mohli večer libovolně přicházet a odcházet.
K tomuto ubytování není vložený žádný komentář   Nejoblíbenější ubytování v okolí Ostello Della Gioventu Benacus Riva del Garda