Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: Nepřihlášený uživatel  Přihlášení


Vítejte na nabídce na ubytování v Itálii v Club Hotel Olivi - Tennis Center Malcesine. Vyberte si a rezervujte dovolenou v Itálii bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Lago di Garda může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Club Hotel Olivi - Tennis Center Malcesine rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na najoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Lago di Garda dole na stránce.


Průměrné hodnocení 93 %

Club Hotel Olivi - Tennis Center

Malcesine
Via Gardesana 160, 37018 Malcesine, Itálie

Sdílejte ubytování              

Hotel Club Olivi leží na břehu Gardského jezera na úpatí Monte Baldo v uzavřeném 30,000 m2 parku s 9 tenisovými kurty a velkým vyhřívaným bazénem. Toto pohodlné a oddělené útočiště se může pochlubit všemi moderními klubovými vymoženostmi, dlouhou historií pohostinnosti, volnočasovými aktivitami a sporty. Vše proto, aby vaše dovolená byla opravdu příjemná. Užijte si krásy gardského regionu, které budete objevovat ze skutečně kouzelné oblasti. Hotel nabízí různé typy ubytování v samostatných budovách a většina pokojů poskytuje dechberoucí výhled na jezero. Jeho restaurace je ovlivněná tradicí italských kořenů inspirovaných středomořskou kuchyní a podává inovativní menu s moderním nádechem. Milovníci vína jistě ocení širokou škálu nejlepších místních a italských vín.
K tomuto ubytování není vložený žádný komentář   Nejoblíbenější ubytování v okolí Club Hotel Olivi - Tennis Center Malcesine