Uživatel: Nepřihlášený uživatel  Přihlášení


Vítejte na nabídce na ubytování v Itálii v La Dimora del Viaggiatore Lago Torri del Benaco. Vyberte si a rezervujte dovolenou v Itálii bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Lago di Garda může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si La Dimora del Viaggiatore Lago Torri del Benaco rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na najoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Lago di Garda dole na stránce.


Průměrné hodnocení 76 %

La Dimora del Viaggiatore Lago

Torri del Benaco
Via Pai di sotto 99, 37010 Torri del Benaco, Itálie

Sdílejte ubytování              

B&B La Dimora se nachází v Torri del Benacu, 20 metrů od břehu Gardského jezera a jeho veřejné pláže. Nabízí venkovní bazén s výhledem na Gardské jezero, zahradu a ubytování v klasickém stylu. Pokoje mají klimatizací, terasu s výhledem na jezero a venkovním posezením, bezplatné Wi-Fi, satelitní TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnu s fénem. Denně se zde podává sladká snídaně s croissanty, džemem a cereáliemi. Na vyžádání jsou k dispozici i slaná jídla. Relaxovat můžete na zahradě u bazénu nebo ve vířivce. Penzion B&B La Dimora je vzdálený 45 km od Sirmione a 50 minut autem od Verony.
K tomuto ubytování není vložený žádný komentář   Nejoblíbenější ubytování v okolí La Dimora del Viaggiatore Lago Torri del Benaco