Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: Nepřihlášený uživatel  Přihlášení


Vítejte na nabídce na ubytování v Itálii v Azienda Agrituristica Armea San Martino della Battaglia. Vyberte si a rezervujte dovolenou v Itálii bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Lago di Garda může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Azienda Agrituristica Armea San Martino della Battaglia rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na najoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Lago di Garda dole na stránce.


Průměrné hodnocení 72 %

Azienda Agrituristica Armea

San Martino della Battaglia
Loc Armea, 25015 San Martino della Battaglia, Itálie

Sdílejte ubytování              

Azienda Armea je historická rodinná usedlost obklopená velkou zahradou s bazénem, která se nachází 10 minut jízdy od Desenzana del Garda. Nabízí ubytování v pokojích a apartmánech se starožitným dřevěným nábytkem. Všechny ubytovací jednotky usedlosti Armea jsou klimatizované a jednoduše zařízené. Některé mají plně vybavený kuchyňský kout a obývací část. Každé ráno se tu podává pestrá snídaně formou bufetu s domácími moučníky. Na dálnici A4 lze dojet z usedlosti Azienda Agrituristica Armea za 5 minut a do Sirmione a Peschiery del Garda za 15 minut.
K tomuto ubytování není vložený žádný komentář   Nejoblíbenější ubytování v okolí Azienda Agrituristica Armea San Martino della Battaglia