Uživatel: Nepřihlášený uživatel  Přihlášení


Vítejte na nabídce na ubytování v Itálii v Hotel Bel Soggiorno Beauty & Spa Toscolano Maderno. Vyberte si a rezervujte dovolenou v Itálii bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Lago di Garda může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Hotel Bel Soggiorno Beauty & Spa Toscolano Maderno rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na najoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Lago di Garda dole na stránce.


Průměrné hodnocení 79 %

Hotel Bel Soggiorno Beauty & Spa

Toscolano Maderno
Via Roma 19, 25088 Toscolano Maderno, Itálie

Sdílejte ubytování              

Bel Soggiorno je rodinný hotel v centru obce Maderno na západním břehu jezera Garda. Nabízí restauraci s výhledem na jezero, podávající jídla místní a mezinárodní kuchyně. Hotel Bel Soggiorno Beauty & Spa provozuje wellness centrum se saunou, tureckou lázní, vířivkou a sprchami. Pokoje mají klimatizaci, balkon, satelitní TV s plochou obrazovkou, psací stůl, minibar a vlastní koupelnu s toaletními potřebami zdarma. V létě nabízí Hotel Bel Soggiorno Beauty & Spa venkovní bazén a sluneční terasu s lehátky a slunečníky.
K tomuto ubytování není vložený žádný komentář   Nejoblíbenější ubytování v okolí Hotel Bel Soggiorno Beauty & Spa Toscolano Maderno