Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: Nepřihlášený uživatel  Přihlášení


Vítejte na nabídce na ubytování v Itálii v Cascina Le Preseglie San Martino della Battaglia. Vyberte si a rezervujte dovolenou v Itálii bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Lago di Garda může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Cascina Le Preseglie San Martino della Battaglia rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na najoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Lago di Garda dole na stránce.


Průměrné hodnocení 86 %

Cascina Le Preseglie

San Martino della Battaglia
Loc.Preseglie, 25010 San Martino della Battaglia, Itálie

Sdílejte ubytování              

Cascina Le Preseglie stojí uprostřed vinic a polí. Nabízí bazén a parkoviště. Hlavní budova Le Preseglie byla postavená v 19. století. Nedávno zde proběhla rekonstrukce a zachovala se původní venkovská architektura. Apartmány Cascina jsou klimatizované a mají plně vybavenou kuchyň a internetové připojení. Na požádání lze zajistit snídaně v soukromé budově vzdálené 1,5 km od hlavní budovy. Wellness centrum Termarium se saunou a tureckými lázněmi je k dispozici za příplatek a na základě rezervace.
K tomuto ubytování není vložený žádný komentář   Nejoblíbenější ubytování v okolí Cascina Le Preseglie San Martino della Battaglia