Uživatel: Nepřihlášený uživatel  Přihlášení


Vítejte na nabídce na ubytování v Itálii v Villaggio Turistico Maderno Toscolano Maderno. Vyberte si a rezervujte dovolenou v Itálii bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Lago di Garda může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Villaggio Turistico Maderno Toscolano Maderno rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na najoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Lago di Garda dole na stránce.


Průměrné hodnocení 74 %

Villaggio Turistico Maderno

Toscolano Maderno
Via S. Escriva 5, 25088 Toscolano Maderno, Itálie

Sdílejte ubytování              

Villaggio Turistico Maderno se soukromou pláží a jízdními koly k bezplatnému půjčení nabízí ubytování v mobilních domech s klimatizací, parketami a TV s plochou obrazovkou. Leží na břehu jezera Garda nabízí k dispozici bezplatné Wi-Fi. Součástí ubytování je kuchyňský kout včetně trouby a nádobí. K dispozici je koupelna se sprchovým koutem. K dispozici je zázemí pro grilování. Na místě je také bar. Ekologický komplex Villaggio Turistico Maderno je vzdálený 40 minut jízdy od letiště Brescia. Ubytování se nachází ve městě Toscolano Maderno.
K tomuto ubytování není vložený žádný komentář   Nejoblíbenější ubytování v okolí Villaggio Turistico Maderno Toscolano Maderno