Uživatel: Nepřihlášený uživatel  Přihlášení


Vítejte na nabídce na ubytování v Itálii v Appartamento Casa Pace Tremosine Tremosine Sul Garda. Vyberte si a rezervujte dovolenou v Itálii bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Lago di Garda může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Appartamento Casa Pace Tremosine Tremosine Sul Garda rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na najoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Lago di Garda dole na stránce.


Průměrné hodnocení 82 %

Appartamento Casa Pace Tremosine

Tremosine Sul Garda
Via Rambot 2, 25010 Tremosine Sul Garda, Itálie

Sdílejte ubytování              

Appartamento Casa Pace Tremosine se nachází ve městě Tremosine a nabízí apartmán s balkonem a výhledem na Gardské jezero, sdílený bazén, zahradu i bezplatné soukromé parkoviště. Apartmán má chladivé dlážděné podlahy, výhled na bazén a jeho součástí je i satelitní TV. Nechybí ani koupelna s bezplatnými toaletními potřebami. Casa Pace Tremosine stojí 1 km od Gardského jezera a 15 minut jízdy autem od města Limone sul Garda.
K tomuto ubytování není vložený žádný komentář   Nejoblíbenější ubytování v okolí Appartamento Casa Pace Tremosine Tremosine Sul Garda