Uživatel: Nepřihlášený uživatel  Přihlášení


Vítejte na nabídce na ubytování v Itálii v Residence Villa Margherita Brenzone sul Garda. Vyberte si a rezervujte dovolenou v Itálii bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Lago di Garda může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Residence Villa Margherita Brenzone sul Garda rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na najoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Lago di Garda dole na stránce.


Průměrné hodnocení 85 %

Residence Villa Margherita

Brenzone sul Garda
Via M. G. Nascimbeni 68, 37010 Brenzone sul Garda, Itálie

Sdílejte ubytování              

Villa Margherita stojí u břehu jezera Garda, 200 metrů od autobusové zastávky Santa Maria, odkud jezdí spoje do centra městečka Brenzone. Nabízí panoramatický výhled, bezplatné parkoviště a Wi-Fi ve vstupní hale. Margherita má pokoje a apartmány se satelitní TV. Součástí některých je balkon nebo terasa s krásným výhledem na jezero Garda. Hosté Residence Villa Margherita můžou využít krásný venkovní bazén s vířivkou, který patří sousednímu hotelu. Podává se tam také snídaně.
K tomuto ubytování není vložený žádný komentář   Nejoblíbenější ubytování v okolí Residence Villa Margherita Brenzone sul Garda