Uživatel: Nepřihlášený uživatel  Přihlášení


Vítejte na nabídce na ubytování v Itálii v Trilocale Cecina terrazza vista lago Toscolano Maderno. Vyberte si a rezervujte dovolenou v Itálii bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Lago di Garda může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Trilocale Cecina terrazza vista lago Toscolano Maderno rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na najoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Lago di Garda dole na stránce.


Průměrné hodnocení 87 %

Trilocale Cecina terrazza vista lago

Toscolano Maderno
Via Sassello 5, 25088 Toscolano Maderno, Itálie

Sdílejte ubytování              

Trilocale Cecina Vista Lago je ubytování s možností vlastního stravování, které se nachází ve městě Toscolano Maderno. Nabízí TV, balkon, terasu, výhled na jezero, plně vybavenou kuchyň s troubou a ledničkou a koupelnu se sprchou a bidetem. Trilocale Cecina Vista Lago má zahradu a terasu.
K tomuto ubytování není vložený žádný komentář   Nejoblíbenější ubytování v okolí Trilocale Cecina terrazza vista lago Toscolano Maderno