Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: Nepřihlášený uživatel  Přihlášení


Vítejte na nabídce na ubytování v Itálii v Du Lac Et Du Parc Grand Resort Riva del Garda. Vyberte si a rezervujte dovolenou v Itálii bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Lago di Garda může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Du Lac Et Du Parc Grand Resort Riva del Garda rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na najoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Lago di Garda dole na stránce.


Průměrné hodnocení 82 %

Du Lac Et Du Parc Grand Resort

Riva del Garda
Viale Rovereto 44, 38066 Riva del Garda, Itálie

Sdílejte ubytování              

Du Lac Et Du Parc Grand Resort najdete v parku ve městě Riva del Garda. Hosté mají vstup zdarma do 2 bazénů, wellness a fitness centra. Pokoje mají klimatizaci, satelitní TV a balkón. Parkování na místě je zcela zdarma. Grand Resort má venkovní bazén s krásným výhledem na hory, který si můžete vychutnat ze sluneční terasy s lehátky. K dispozici budete mít také půjčovnu kol, takže okolí snadno prozkoumáte třeba na kole. Hotel nabízí několik možností stravování, včetně restaurace a la carte, která podává místní i národní speciality, kavárny u bazénu a snack baru. K dispozici je také střešní zahrada pro sezónní venkovní stolování. Wellness centrum nabízí nejrůznější relaxační kúry, masáže a saunu. Krytý bazén je místem pro celoroční relaxaci a můžete se tady zúčastnit také hodin aerobiku.
K tomuto ubytování není vložený žádný komentář   Nejoblíbenější ubytování v okolí Du Lac Et Du Parc Grand Resort Riva del Garda