Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: Nepřihlášený uživatel  Přihlášení


Vítejte na nabídce na ubytování v Itálii v Belfiore Park Hotel Brenzone sul Garda. Vyberte si a rezervujte dovolenou v Itálii bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Lago di Garda může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Belfiore Park Hotel Brenzone sul Garda rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na najoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Lago di Garda dole na stránce.


Průměrné hodnocení 81 %

Belfiore Park Hotel

Brenzone sul Garda
Via Zanardelli 3, 37010 Brenzone sul Garda, Itálie

Sdílejte ubytování              

Park Hotel Belfiore se nachází na jednom z nejkrásnějších míst na pobřeží Gardského jezera, je obklopený zahradou, která slouží také jako pláž, a nabízí pokoje s balkonem a nádherným výhledem na jezero. Belfiore prošel nedávno rekonstrukcí a poskytuje klimatizované pokoje se satelitní TV, chladničkou a připojením k internetu. Relaxoval mohou hosté v zahradě plné zeleně a olivovníků, která Belfiore Park Hotel obklopuje. V restauraci Al Vas jsou jídla připravována a la carte a k dispozici je také wellness centrum dHARA specializující se na ájurvédské masáže a další orientální kosmetické procedury. Těšit se můžete také na bazén s vířivkou.
K tomuto ubytování není vložený žádný komentář   Nejoblíbenější ubytování v okolí Belfiore Park Hotel Brenzone sul Garda