Uživatel: Nepřihlášený uživatel  Přihlášení


Vítejte na nabídce na ubytování v Itálii v Monastero Hotel Wellness Center Soiano del Lago. Vyberte si a rezervujte dovolenou v Itálii bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Lago di Garda může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Monastero Hotel Wellness Center Soiano del Lago rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na najoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Lago di Garda dole na stránce.


Průměrné hodnocení 97 %

Monastero Hotel Wellness Center

Soiano del Lago
Via Fratelli Avanzi 1 , 25080 Soiano del Lago, Itálie

Sdílejte ubytování              

Hotel Monastero je zbrusu nové ubytovací zařízení v Soianu, příjemném městě v oblasti jezera Garda. Užijte si elegantních pokojů, wellness procedur přímo v místě a lahodné krajové kuchyně. Hotel Monastero nabízí velmi prostorné, terasovité pokoje, všechny s výhledem na hotelový soukromý park a venkovní bazén. Řada wellness a zkrášlujících procedur včetně různých masáží vám zajistí opravdu regenerační pobyt. Wellness centrum se nachází ve vedlejší budově spojené s hotelem. V okolí hotelu Monastero najdete řadu zábavních zařízení, jako například golfové hřiště a tenisové kurty, jezdecké školy a kluby pro milovníky plachtění. Můžete si také prostě jen užít procházku krásnou přírodou v okolí hotelu. Doplňte svůj příjemný pobyt v hotelu Monastero ochutnávkou lahodných tradičních jídel krajové a národní kuchyně. Restaurace je otevřena od 12:00 do 14:00 hod. a od 19:00 do 22:00 hod.
K tomuto ubytování není vložený žádný komentář   Nejoblíbenější ubytování v okolí Monastero Hotel Wellness Center Soiano del Lago