Uživatel: Nepřihlášený uživatel  Přihlášení


Vítejte na nabídce na ubytování v Itálii v Locanda Al Castelletto Tremosine Sul Garda. Vyberte si a rezervujte dovolenou v Itálii bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Lago di Garda může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Locanda Al Castelletto Tremosine Sul Garda rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na najoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Lago di Garda dole na stránce.


Průměrné hodnocení 97 %

Locanda Al Castelletto

Tremosine Sul Garda
Via Castello 10 Pieve, 25010 Tremosine Sul Garda, Itálie

Sdílejte ubytování              

Locanda Al Castelletto se nachází v obci Pieve, jen pár kroků od Gardského jezera. Nabízí volný vstup do sauny a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Každé ráno se podává snídaně formou bufetu, která zahrnuje domácí koláče, sýry a croissanty. Prostorné pokoje a apartmá mají výhled na Gardské jezero, elegantní moderní nábytek, TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnu. Každý den budete mít ve svém pokoji či apartmá také k dispozici bezplatné ovoce a minerální vodu. Obec Campione Del Garda je vzdálená 4 km a do obce Limone Del Garda dojedete autem za 10 minut.
K tomuto ubytování není vložený žádný komentář   Nejoblíbenější ubytování v okolí Locanda Al Castelletto Tremosine Sul Garda